chanters گلایه کشتی گیران کشتی آزاد کشتی فرنگی

chanters: گلایه کشتی گیران کشتی آزاد کشتی فرنگی خانه کشتی دانلود فیلم

گت بلاگز اجتماعی 17 درصد از روستاییان یکسان شرکت آب و فاضلاب روستایی هستند ، ضرورت ادغام شرکت آب و فاضلاب شهری با روستایی

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از اهمیت ادغام شرکت آب و فاضلاب شهری با روستایی به علت زیاد کردن بهره‌وری در کشور خبر داد.

17 درصد از روستاییان یکسان شرکت آب و فاضلاب روستایی هستند ، ضرورت ادغام شرکت آب و فاضلاب شهری با روستایی

رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه شهریگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ با اشاره به اینکه آب مصرفی مردم از 3 طریق شرکت آب منطقه ای، شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی تامین می شود، اظهار داشت: ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی از بااهمیت ترین مباحث مورد بررسی کمیسیون اجتماعی در روزهای اخیر است.
وی گفت: از آنجایی که شرکت آب منطقه ای حاکمیتی است و به نام یک شرکت یا شرکت باقی مانده هست، به همین جهت نمی توانیم آن را با دو شرکت دیگر ادغام کنیم ولی جهت جلوگیری از هزینه های اضافی و موازی کاری در نظر داریم دو شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی را که تصدی گری هستند با یکدیگر ادغام و به یک شرکت تبدیل کنیم.

عبارات مهم : تبدیل

نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه به لحاظ آماری 75 درصد جمعیت شهری و 8 درصد جمعیت روستایی از مشترکان شرکت آب و فاضلاب شهری هستند، بیان کرد: از همین رو می توان نتیجه گرفت که تنها 17 درصد از جمعیت روستایی از مشترکان شرکت آب و فاضلاب شهری هستند که با برآوردهای انجام شده است تبدیل این دو شرکت به یک شرکت واحد بسیاری از هزینه های اضافی را کم کردن می دهد.
خراسانی افزود: وجود یک شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی موجب زیاد کردن استفاده از نیروی انسانی، کم کردن بهره وری و مدیریت یکپارچه خواهد شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تبدیل | جمعیت | فاضلاب | مجلس شورای اسلامی | اخبار شهری | شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی | رضا شیران | نماینده مردم مشهد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog