chanters گلایه کشتی گیران کشتی آزاد کشتی فرنگی

chanters: گلایه کشتی گیران کشتی آزاد کشتی فرنگی خانه کشتی دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جلوی گردن کلفتی می‌ایستم/ نتوانستیم بازیکن جدیدی بگیریم ، دایی

سرمربی تیم سایپا با بیان این که تیمش نتوانسته بازیکن جدیدی در نیم فصل بگیرد تاکید کرد که با همین نفرات هم می‌توانیم برنده بازی با سپاهان باشیم. 

جلوی گردن کلفتی می‌ایستم/ نتوانستیم بازیکن جدیدی بگیریم ، دایی

دایی: جلوی گردن کلفتی می ایستم/ نتوانستیم بازیکن جدیدی بگیریم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم سایپا با بیان این که تیمش نتوانسته بازیکن جدیدی در نیم فصل بگیرد تاکید کرد که با همین نفرات هم می توانیم برنده بازی با سپاهان باشیم.

به گزارش ایسنا، علی دایی بعدازظهر پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با سپاهان اصفهان در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار کرد: با یک وقفه کوچک نیم فصل دوم را شروع می کنیم و با تیم سپاهان باید بازی کنیم. تمرین های خوبی داشتیم. نتوانستیم بازیکن جدیدی بگیریم ولی مطمئنم با همین نفرات می توانیم برنده سه امتیاز باشیم. به این برد نیاز داریم تا نیم فصل را خوب شروع کنیم.

جلوی گردن کلفتی می‌ایستم/ نتوانستیم بازیکن جدیدی بگیریم ، دایی

او راجع به طلبش از پرسپولیس گفت: ما قراداد جهت سال سوم داشتیم ولی من نامه زدم جهت پول هایی که خودم خرج کرده بودم. بابت سال سوم ادعایی ندارم. این نامه را به کمیته انصباطی دادم ولی مردها عین خیال ارزش نبود. دروغگوتر از این مردها ندیدم. معاونش را فرستاده به دفترم ولی خبر نداشته است؟ هزارتا شاهد است که ببینید چه بلایی سرشان آورده اند. با احترامی که به هوادارن داشتم گفتم پول مرا بدهید تا صرف نظر کنم ولی با گردن کلفتی جوابی ندادند. کسی گردن گلفتی کند شاهرگم هم برود جلویش می ایستم.

او افزود: سوابق مدیران را بررسی کنید و ببینید در سال های اخیر چه ضرر و زیانی به بخش هایی که حضور داشتند وارد کردند. شرکت ساپکو در صنعت خودروسازی و هم چنین پارس ماشین را بررسی کنید و ببینید که آقایانی که می درخواست کردند فیات را وارد کنند چه ضرری به بار آورده اند. همه این پرسشها را کنار هم بگذارید و بررسی کنید. هیچ چیز پشت پرده نمی ماند. در مورد من هم این عنوان وجود دارد و روزی نقاب ها می افتد و همه به پرسشها پی می برند.

سرمربی تیم سایپا با بیان این که تیمش نتوانسته بازیکن جدیدی در نیم فصل بگیرد تاکید کرد که با همین نفرات هم می‌توانیم برنده بازی با سپاهان باشیم. 

علی دایی در ادامه صحبت هایش علیه طاهری، اذعان کرد: با حمله و محکوم کردن به جایی نخواهیم رسید. اگر جواب دارید بدهید و به دنبال دروغگویی نباشید، چون قابل تحمل نیست. من تا آخر عمرم این روال را پی می گیرم و تا آخرش می روم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در ادامه هم چنین به شکایت از کلوب پرسپولیس به وسیله لوکا ماریچ، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، عنوان کرد: هیچ کدام از این موارد درست گزارش نشده است و متاسفانه این پرسشها با سهل انگاری خودمان و دادن اطلاعات غلط به وجود آمده هست. فکر می کنیم با این کارها چند کلوب را نجات داده ایم، ولی ما آینده را نمی بینیم. همین کاری که همه مدیران انجام می دهند و می گویند یکی، دو سال بیش تر حضور نداریم و سپس می روند. هر چه پیش آمد به ما مربوط نیست. سال بعد باید مدیران بعدی جوابگو باشند و ما کاری نداریم. با این حال من به دنبال حق خودمان هستم. شاید مردها جهت افراد دیگری گردن کلفت باشند، ولی جهت من هیچ چیزی نیستند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس هم چنین در مورد توافق با گرشاسبی در زمینه طلب از کلوب پرسپولیس، توضیح داد: دو جلسه با آقای گرشاسبی داشته ام و قرار شد نظر هیات مدیره را دوشنبه به من اعلام کنند. اگر نتیجه خلاف صحبت های ما باشد آن را قبول نمی کنم و با کمال تاسف ضربه اش را کلوب پرسپولیس خواهد خورد. مردها راه درست را پیش نمی گیرند و باعث می شوند که در نهایت به این پرسشها ختم شود.

جلوی گردن کلفتی می‌ایستم/ نتوانستیم بازیکن جدیدی بگیریم ، دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا در بخش دیگری از این نشست خبری و در پاسخ به این پرسش که بازیکن جدیدی در نیم فصل جذب خواهند کرد یا نه؟ تصریح کرد: تمام تلاش خود را می کنیم که بازیکن خوبی را جذب کنیم، ولی بازیکنانی که دیده ایم چیزی بالاتر از بازیکنان خودمان ندارند. شاید دو، سه بازیکن را هفته آینده جذب کنیم. به دنبال یک ملی پوش غیر ایرانی هستیم تا بتوانیم بازیکن با کلاس به تیم مان اضافه کنیم.

دایی هم چنین راجع به حضور علیرضا حقیقی در تمرین های سایپا، خاطرنشان کرد: حقیقی جهت این که بدنش را آماده نگه دارد با ما تمرین می کند.

سرمربی تیم سایپا با بیان این که تیمش نتوانسته بازیکن جدیدی در نیم فصل بگیرد تاکید کرد که با همین نفرات هم می‌توانیم برنده بازی با سپاهان باشیم. 

سرمربی سایپا در آخر صحبت هایش در مورد جدایی محمدرضا اخباری نیز، بیان کرد: جدایی اخباری منتفی است و ما او را نیاز داریم. امیدوارم که او به روزهای اوج خودش بازگردد و ما بتوانیم از او به نحو احسن استفاده کنیم.

واژه های کلیدی: سرمربی | سپاهان | بازیکن | فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | تیم سپاهان | سرمربی تیم | تیم پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog