chanters گلایه کشتی گیران کشتی آزاد کشتی فرنگی

chanters: گلایه کشتی گیران کشتی آزاد کشتی فرنگی خانه کشتی دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه مهلت عضویت تکمیل ظرفیت سه آزمون تمدید شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت عضویت مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در دانشگاه‌های غیرانتفاعی و خبر نور، آزمون کاردانی به کارشناسی و آزمون کاردان

مهلت عضویت تکمیل ظرفیت سه آزمون تمدید شد

مهلت عضویت تکمیل ظرفیت سه آزمون تمدید شد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت عضویت مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در دانشگاه های غیرانتفاعی و خبر نور، آزمون کاردانی به کارشناسی و آزمون کاردانی نظام تازه تا ۱۵ بهمن ۹۶ خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: مرحله تکمیل ظرفیت جهت رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیرانتفاعی و دانشگاه خبر نور در کنکور سراسری سال ۹۶، رشته های دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و رشته های تحصیلی موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون کاردانی نظام تازه تا ۱۵ بهمن ماه ۹۶ تمدید شده است است.این مراحل پیش از این یک بار در آبان و آذرماه ۹۶ اجرا شده است بود که با توجه به درخواست این دانشگاه ها این مرحله تا ۱۵ بهمن تمدید شد.

مهلت عضویت تکمیل ظرفیت سه آزمون تمدید شد

وی در ادامه تصریح کرد: در تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ موسسات آموزش عالی غیردولتی ـ غیرانتفاعی و دانشگاه خبر نور داوطلبان علاقمند به تحصیل (اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۶ عضویت کرده و یا نکرده اند) می توانند شرکت کنند.

به گفته دکتر توکلی، داوطلبان به منظور اطلاع از رشته های تحصیلی و موسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله می توانند به لینک جستجوی عنوان موسسه و کدرشته مندرج در پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنجش و پایگاه اطلاع رسانی موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی و یا پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه خبر نور مراجعه کنند. همچنین داوطلب می تواند ضمن مشخص کردن رشته و موسسه مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک اعلام شده است به مؤسسه آموزش عالی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت عضویت مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در دانشگاه‌های غیرانتفاعی و خبر نور، آزمون کاردانی به کارشناسی و آزمون کاردان

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور افزود: مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش در بعضی از کدرشته های تحصیلی دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون کاردانی نظام تازه نیز جهت علاقمندان به تحصیل در این موسسات اعم از اینکه در این آزمون عضویت کرده یا عضویت نکرده اند قابل اجرا است.

توکلی گفت: داوطلبان می توانند جهت عضویت در رشته تحصیلی متناسب با مدرک دیپلم خود در شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش موسسات آموزش عالی پذیرنده با مراجعه به لینک جستجو و کد رشته در سایت شرکت سنجش، ضمن مشخص کردن رشته و موسسه مورد علاقه با مدارک مورد نیاز به آموزشکده و یا موسسه آموزش عالی رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

به گفته وی، مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسـته سال ۱۳۹۶ نیز همانند دو بخش دیگر تا ۱۵ بهمن ۹۶ تمدید شده است هست. همچنین تمامی داوطلبان علاقه مند به تحصیل (اعم از داوطلبانی که در آزمون مذکور عضویت کرده و یا عضویت نکرده اند) می توانند با مراجعه به دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه ای و یا مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی و کسب اطلاع از رشته های پذیرنده دانشجو در این مرحله نسبت به شرکت و گزینش کدرشته محل مورد تقاضای خویش اقدام کنند.

مهلت عضویت تکمیل ظرفیت سه آزمون تمدید شد

واژه های کلیدی: آموزش | دانشگاه | آزمون سراسری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog